مقالات

پک کاهش چربي خون

پک کاهش چربي خون
پک کاهش چربي خون
امتیاز دهید

پک کاهش چربي خون

برای معرفی چربی خون و نحوه اثر گذاری آن بر روی رگ و عروق به مثال ساده ای متوسل می شویم . فرض کنید در یکی از خیایان های پر تردد شهرتان که قدمتی بیش از نیم قرن داشته و با توجه به نیاز آن زمان جامعه طراحی شده است ، قصد رانندگی داشته باشد . این خیابان با داشتن عرضی مشخص و ثابت ، توانایی عبور دادن حجم خاصی از ترافیک را از دل خود دارد و بروز هرگونه اخلالی در حرکت آن ها ، موجب بی نظمی و هرج و مرج فراوانی می شود . در چنین شرایطی اگر افرادی وسیله نقلیه خود را به صورت دوبل پارک کنند ، همین عرض ناچیز نیز کوچکتر شده و خودروهای مذکور ملزم به عبور از مجرایی تنگ تر می شوند .

اگر چه پس از مدتی آن ها راه خود را یافته و به انتهای مسیر هدایت می شوند ، اما علاوه بر تولید حجم زیادی از آلودگی های صوتی و زیست محیطی ، ثروت آنان نیز در قالب هزینه سوخت مصرفی از بین رفته و آثارات منفی متعددی نیز روی افکار و اعصاب آنان باقی می گذارد . در همین رابطه ، اگر فرض کنیم که رگ های خونی ما به عنوان شریان های حیاتی در واقع همین خیابان ها هستند و جریان خون نقش جریان ترافیک خودروهای پر تعداد را بازی می کند ، می توان گفت که چربی خون در واقع اتومبیل هایی هستند که با توقف بیجای خود مانع از حرکت روان ترافیک شده اند . چربی خون حاصل پرخوری و مصرف مواد چرب و شیرین ، مصرف نوشیدنی های الکلی و تحرک کم می باشند که به واسطه عدم توانایی کبد و کلیه در تصفیه آن ها ، وارد جریان خود شده اند .

شاید در مثال فوق عدم عبور خودروها از محلی به مدت چند دقیقه اتفاق مهمی تلقی نشود ، اما در خصوص جریان خون می توان ادعا کرد که بند آمدن جریان آن و نرسیدن به موقع این مایع پر اهمیت به قلب و از آنجا به اندام دیگر به سکته قلبی و مرگ منتهی می شود . راه های زیادی برای مقابله با این معضل وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به ورزش کردن ، عدم مصرف دخانیات ، مصرف مواد مغذی و کم چرب مانند میوه و سبزیجات و داروهای پزشکی اشاره کرد . دمنوش های طبیعی نیز به عنوان عضوی جدانشدنی از بدنه طب سنتی ، دارای طعم ها و زیرمجموعه هایی هستند که در قالب پک کاهش چربي خون توسط مجموعه “مستر نیوشا” ارائه می گردند .

دمنوش لاغری شکم و پهلو

این بسته که شامل چای نیوشا سبز – لیمو، دم نوش نیوشا سبز – سیب ترش ، چای ترش و دمنوش نیوشا میکس بری یا عصاره میوه های ریز قرمز می باشند ، با هدف گرفتن نقاط ضعف این عارضه و اثر گذاری بر روی قسمت های حساس آن ، به تعدیل و درمان آن می پردازد . به عنوان مثال نوشیدن چای سبز- لیمو پس از هر وعده غذایی ، علاوه بر زدودن تری گلیسیرید غذا از جریان خون ، با تخریب لخته های خون و پاکسازی مسیر گوارش بواسطه اسید لیمو ، به پاکسازی دستگاه گوارش می پردازد ، مجموعه عواملی که کاهش بار ورودی آن ها به کبد ، به کیفیت بیشتر تصفیه خون ختم می شود . چای ترش نیز به عنوان نمونه گیاهی انسولین ، با کاهش فشار خون ، پاکسازی و رقیق کردن آن علاوه بر سهولت پمپاژ خون ، قند و چربی های غیر استاندارد آن را نیز دفع می کند .  سایر محتویات پک کاهش چربي خون  نیز با رفع عوارض قلبی ، افزایش تعرق بدن و خنک سازی آن ، تسکین درد و سوزش معده و خواص ضد سرطانی خود به کاهش چربی موجود در خون کمک می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *