مقالات

پک سرماخوردگي

پک سرماخوردگي
پک سرماخوردگي
امتیاز دهید

پک سرماخوردگي

اگرچه در آزمایشات فراوانی اثبات شده است که سرما خوردگی و سرمای هوا رابطه مستقیمی ندارند ، اما با ورود به فصول سرد سال ، بیماری های ویروسی و در صدر آن ها سرماخوردگی  زمینه مناسبتری برای گسترش ، رشد و نمو پیدا می کنند . این بیماری که خود توسط صدها ویروس مختلف شیوع یافته و به زیر مجموعه های فراوانی تقسیم می شود ، از آن قبیل امراضیست که همه ما تجربه آن را داشته و گریز از آن اجتناب ناپذیر است . احساس خستگی ، عطسه های گاه و بیگاه ، درد سر و بدن ، آب ریزش بینی ، سرفه های پرتعداد و گلو درد از جمله شایع ترین علائم سرماخوردگیست که در موارد مزمن با تب شدید ، اسهال و استفراغ نیز همراه است و سیستم تنفسی فوقانی ما را تحت الشعاع قرار می دهد .

این بیماری اگرچه در ابعاد رایج خود کشنده و مهلک نیست ، اما ماندن ویروس های مربوطه در بدن از یک سو مخاطره آمیز بوده و از سوی دیگر با طولانی شدن دوره درمان ، انسان را از انجام فعالیت های روزانه خود نیز باز می دارد . امروزه با بروز اولین نشانه های سرماخوردگی ، هموطنانمان با شناختن داروهای تجویزی پزشکان  به درمان خود می پردازند که در موارد متعددی نیز ثمربخش می باشد . در صورت پیشرفت این بیماری و پس از مراجعه به پزشک ، تجویز داروهایی قویتر اعم از انواع شربت ها ، کپسول ها و قرص های “چرک خشک کن” ، داروهای تقویتی یا آمپول و سرم به سیر درمانی بیمار سرعت بیشتری می بخشند . در این میان عده فراوانی نیز هستند که نه تنها به داروهای شیمیایی اعتقادی ندارند ، بلکه مصرف این داروها سبب وخیم تر شدن حال آنان نیز می شود ؛ به همین دلیل با روی آوردن به سمت طب سنتی و استفاده از داروهای گیاهی ، به معالجه خود می پردازند .

دمنوش لاغری شکم و پهلو

در همین رابطه دمنوش های گیاهی به عنوان پرچمداران طب سنتی ، با تاثیر گذاری در تمامی نقاط درگیر بیماری ، به حذف عوامل نامطلوب می پردازند . ضد عفونی کردن دهان ، تاثیر گذاری بر روی عملکرد سینوس ها با رایحه خود ، بهبود گرفتگی گلو ، از بین بردن آب ریزش بینی ، تقویت سیستم دفاعی بدن و ترمیم و بهبود عملکرد معده از جمله اصلی ترین اقدامات این گیاهان دارویی و دمنوش های گرم برای از بین بردن عامل بیماریست .این نوشیدنی ها که در پک سرماخوردگي نیوشا توسط مجموعه “مستر نیوشا” ارائه می گردند ، محتوی تی بگ های دمنوش نیوشا زنجبیل ، چای نیوشا میخک و چای جنسینگ می باشند ، محصولاتی که هریک با هدف قرار دادن اندامی خاص ، ترکیب دلپذیری بوجود آورده و احتمال بقای ویروس را به صفر می رسانند .

در پک سرماخوردگي نیوشا ،  دم نوش نیوشا زنجبیل وظیفه گرما بخشی به بدن را بر عهده دارد . این محصول در سرمای شدید و تب لرز داخلی بدن ، با افزایش سوخت و ساز و تحریک اندام مربوطه به افزایش دمای بدن پرداخته و با این عمل زمینه نابودی ویروس ها را فراهم می سازد . چای میخک نیز به عنوان محلولی خلط آور ، به تنفس بهتر بیمار کمک کرده و تاثیر بسزایی در بهبودی سینوس ها خواهد داشت . اما جنسینگ به عنوان اصلی ترین عضو این مجموعه ، هم خاصیت درمانی دارد و هم خواص پیشگیرانه ، بدین ترتیب که این ماده با تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوی پیشروی ویروس ها را گرفته و شرایط تکثیر آن ها را نامساعد می کند ، در صورت ابتلا به بیماری نیز گرچه این ماده از بین برنده مستقیم ویروس ها نمی باشد ، اما از پیشروی این عوامل مضر جلوگیری کرده و مانع تکثیر آن ها می شود . شما همراهان مجموعه “مستر نیوشا” می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه ، از جزئیات نحوه عملکرد ، ترتیب مصرف و طریقه دسترسی به این گیاهان دارویی اطلاع یابید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *