مقالات

پک رفع مشکل قاعدگي نامنظم

پک رفع مشکل قاعدگي نامنظم
پک رفع مشکل قاعدگي نامنظم
امتیاز دهید

پک رفع مشکل قاعدگي نامنظم : همانطور که بیشتر مخاطبین این مقاله – بویژه بانوان محترم – می دانند ، قاعدگی یا عادت ماهیانه به خونریزی منظم دیواره داخلی رحم در دوره ای مشخص گفته می شود . این پدیده که در همه پستانداران ماده دیده می شود دلیلی مشخص و ضروری دارد . دستگاه تناسلی دختران پس از رسیدن به سن بلوغ ، با تغییر در کارکرد غدد جنسی آن ها ، لیجاد تغییرات ظاهری اندام و ترشح هورمون های مربوطه ، آماده پرورش یک جنین در رحم خود می شود . در همین رابطه هورمون های جنسی استروژن و پروژسترون دختران با تحریک تخمدان ، این عضو بدن را ملزم به رها کردن یک تخمک در دوره ای مشخص می کند .

این تخمک رها شده با گذر از لوله ای بنام “فالوپ” که به رحم می رسد ، در صورت برخورد با اسپرم های جنس مذکر بارور شده و با چسبیدن به دهانه رحم پس از 9 ماه در انسان به کودکی تازه متولد شده تبدیل می شود . حال با فرض اینکه این لقاح صورت نگیرد ، دیواره رحمی که تخمکی را جذب نکرده است ، با تولید مخاط اضافی مواد زائد خود به همراه خون را تخلیه می کند که این عمل در واقع همان عادت ماهانه می باشد . لذا به این دلیل است که همه بانوان ، از دختران نوجوان گرفته تا زنان در شرف یائسگی ، به جز در مواقع بارداری و شیردهی پریود می شوند . پدیده که با تاسی از دوره های منظم وقوع آن نامگذاری شده است ، خونریزی منظمیست که بطور میانگین هر 28 روز یکبار اتفاق افتاده و از 20 تا 35 روز نیز متغیر است ، با این حال عواملی نیز وجود دارند که روزهای پیش بینی شده برای شروع این دوره را تغییر می دهند .

دمنوش لاغری شکم و پهلو

استفاده از داروها و متدهای پیشگیری از بارداری مانند مصرف قرص یا ایمپلنت کردن ، عفونت یا انتقال بیماری به اعضای دستگاه تناسلی ، اختلالات تیروئیدی ، تغییر بافت دهانه رحم ، زخم یا خشکی واژن و همچنین سرطان دهانه رحم (در بدترین حالت ممکن) از جمله عواملی هستند که موجب تغییر در زمان وقوع خونریزی ماهانه می گردند . روش های فراوانی برای مقابله با این مشکل طبیعی وجود دارد که استفاده از خوراکی های مقوی از گزینه های اصلی این متدها می باشند . موز ، هویج یا بالنگ مجموعه ای از موادی هستند که علاوه بر تسکین درد پریود ، زمان وقوع آن را نیز تنظیم می کنند لذا مصرف این محصولات در دستور کار قرار خواهد گرفت ؛ اما مشکل بزرگتر عدم امکان مصرف این مواد در هر شرایط و اماکنی می باشد ، در نتیجه محصولاتی جایگزین با همین خواص معرفی می شوند .

پک رفع مشکل قاعدگي نامنظم حاوی دمنوش نیوشا آلوئه‌ورا ، چای نیوشا جعفری و عسل که با آب ولرم تهیه می شوند ، ترکیب عسل و زنجبیل ، چای  بابونه و دم نوش نیوشا پونه – آویشن مجموعه ای از نوشیدنی های گیاهی هستند که با تسکین درد دستگاه گوارش و تمدد اعصاب ، علاوه بر کاهش رنجش حاصل از این پدیده به تنظیم آن و وقوع خونریزی در دوره هایی منظم کمک می کنند . همکاران ما در مجموعه “مستر نیوشا” آماده هستند تا با مشاوره رایگان ، یاری رسان شما در انتخاب دمنوش هایی مقوی و موثر در قالب پک رفع مشکل قاعدگي نامنظم باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *