پک سلامت و شادابی پوست

پک سلامت و شادابي پوست

پک سلامت و شادابی پوست

پک سلامت و شادابی پوست : “پوست” به عنوان عضو زنده ای از بدن ما ، در کنار ناخن ، مو و غشای مخاطی ( مواد سیالی که در مجرای ورودی دهان ، بینی ، گوش و اندام تناسلی وجود دارند )دستگاه پوششی انسان را تشکیل می دهد . این عضو پر اهمیت از سه لایه اصلی تشکیل شده است : روپوست ، “اپیدرم ” یا لایه فوقانی که با جایگزینی سلول های جدید همواره در حال تغییر و جایگزینیست و بطور میانگین ماهی ۱ بار بطور کلی عوض می شود .

لایه میانی یا “درم” که حاوی رگ های خونی ، رشته های عصبی و لایه اصلی محافظت از بدن می باشد و ” هیپودرم ” که نگهدارنده این مجموعه بر روی ماهیچه ها بوده و نقش یک ضربه گیر را ایفا می کند . این عوامل تحت نام “پوست” به محافظت از اندام های داخلی در برابر عوامل خارجی – انواع آلودگی ها و تشعشعات گوناگون – پرداخته و با نمایش برخی فعل و انفعالات داخلی در قالب تغییر اندازه ، شکل و رنگ خود ، به اعلام اتفاقات داخلی بدن می پردازد .

علاوه بر این کاربردهای پر اهمیت پوست ، این عضو به عنوان عاملی تاثیر گذار در میزان زیبایی یک فرد نیز مطرح است . تغییرات غیر مطلوب ایجاد شده در پوست – بویژه برای بانوان- بسیار حائز اهمیت و ناگوار بوده و رفع این مشکلات با راه های سریع ، ارزان و البته با کیفیت خواسته همگان می باشد . پیدایش چین و چروک و پوست اضافه در اثر کهولت سن ، وجود چروک های ریز و پر تعداد ، رویش موهای زائد ، بروز آکنه و جوش ، خشکی ، تغییر ضخامت و رنگ ، عدم ترمیم کامل یا ایجاد خراش و زخم از جمله مهمترین عواملیست که پوست انسان را به چالش می کشد . اگرچه برای غلبه بر این معضلات استفاده از داروهای شیمیایی ، انواع ماسک ها ، لوسیون ها و کرم های زیبایی و روش های ترمیمی دیگر بسیار مرسوم است ، اما نمی توان از نقش پر رنگ مواد غذایی و تاثیر چشمگیر آن ها چشم پوشی کرد .

 

دمنوش لاغری شکم و پهلو

پک سلامت و شادابی پوست نیوشا به عنوانی مُشتی از خروار مواد خوراکی مفید ، با ارائه چای سیاه – آلبالو ، چای سیاه – وانیل و چای سبز – آلوئه ورا در قالب خود توانسته است تا موادی بی نظیر از نیازمندی های پوست را گرد هم آورد . چای نیوشا آلبالو با کاهش غلظت خون کیفیت خواب را افزایش می دهد ، این عامل که به زیاد شدن اشتها و بهبود سوخت و ساز بدن منجر می شود ، سبب می شود تا سیستم عصبی بدن نیز آرامش نسبی خود را بازیافته و پوست دچار التهابات کمتری شود . در همین رابطه دمنوش نیوشا وانیلی  پک سلامت و شادابی پوست نیز علاوه بر از بین بردن افسردگی ، مشکلات گوارشی را نیز برطرف می سازد ، عاملی که ارتباط مستقیمی با عفونت های زیر پوستی داشته و بر طرف کردن آن به معنی بهبود کیفیت پوست می باشد . دم نوش نیوشا آلوئه ورای پک سلامت و شادابی پوست نیز به عنوان ماده ای وارداتی و غیر بومی در سالیان اخیر به خوبی نشان داده است که برای بهبود و درمان بیماری های زیادی کاربرد دارد . حذف لک ، جوش ، چین و چروک و همچنین سفت کردن پوست از جمله مجموعه تاثیرات مصرف این دمنوش گیاهی بر روی پوست می باشد .

 

درباره نویسنده

mrnorozi

آخرین اخبار